הטיפולים


טיפול ייחודי המבוצע באמצעות מכשור חדיש ומשוכלל המיועד לעור הפנים והצוואר. הטיפול משלב הבהרת כתמים, נימים ונמשים, יחד עם מיצוק העור וטיפול חדשני לפילינג מבוקר. למראה עור אלסטי, מתוח, זוהר, אחיד ונקי מנגעים.


שפתיים דקות מידי או אסימטריות, או שפתיים שאיבדו נפח כפי שאופייני לגיל המבוגר, גורמות להבעה חמורת סבר וזועפת. כולנו מודעים לחשיבות השפתיים בפנים ותרומתן למראה חושני, רך ונינוח.


במהלך השנים מתחיל תהליך ההזדקנות הטבעי של העור הכולל אובדן אלסטיות ולחות כתוצאה מירידה בייצור הטבעי של חומצה היאלורונית וקולגן, התדלדלות השומן התת עורי, הפחתה ברקמת השריר ושינוי במבנה העצמות.קמטי הבעה מופיעים בדרך כלל בחלק העליון של הפנים הכולל את אזור המצח, בין הגבות וצידי העיניים, ונגרמים כתוצאה מהבעות החוזרות על עצמן במהלך השנים כגון חיוך, ריכוז, תמיהה, זעם וכו, על ידי פעולת שרירים. 


שקעים מתחת לעיניים המלווים לעיתים בשקיות ובכתמים שחורים יוצרים מראה עייף ומבוגר. הזרקה בעזרת קנולה (צינורית דקה וארוכה), של חומר מילוי טבעי לאזור משפרת מאוד את המראה וההרגשה ולעיתים קרובות מחליפה את הצורך בניתוח.


הטיפולים השונים משולבים לפי הצורך בקרמים רפואיים הנרקחים בהתאם לצרכיו של המטופל. בניגוד לקרמים מסחריים שבהם אחוז החומרים הפעילים קטן מאוד, הרי שקרמים רפואיים נרקחים בבית המרקחת עבור כל מטופל באופן אישי על פי מרשם הרופא.